Beykoz’da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Beykoz’da tamamladım. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdim. Master eğitimimi İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Fakültesi – Davranış Bilimleri Anabilim Dalı’nda yönetici davranışları üzerine çalışmalar ile tamamladım.

Bankacılık sektöründe, kısa bir dönem hizmet verdim. Ardından Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesinde Pedagojik Formasyonumu tamamlayıp öğretmenlik mesleğine başladım. Emin Ongan Üsküdar Musiki Cemiyetinde Musiki eğitimleri aldım.

KADEM ve Beykoz Vakfı gibi Farklı sivil toplum kuruluşlarında üyeliklerimin yanı sıra KASDER Genel Başkan Yardımcılığı, Beykoz Musiki Derneği Başkanlığı, Beykoz Belediyesi Musiki Topluluğu Koro Şefliğini yürütmekteyim.

Mart 2009 Yerel Seçimlerinde Meclis Üyeliğine seçildikten sonra Beykoz Belediyesi’nde çeşitli görevlerde yer aldım. 2009-2014 yılları arasında Belediye Başkan Yardımcılığı, 2010-2014 yılları arasında Kent Konseyi Başkanlığı ve 2014-2019 yılları arasında Belediye Başkan Danışmanlığı yaptığım Beykoz Belediyesi’nin şu anda Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanlığını yapmaktayım. Yakın geçmişe kadar kişisel gelişim eğitimleri verdim. Şu an da eğitim danışmanlığı yapmaktayım.

İstanbul Medipol Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisiyim ve aynı üniversitede doktora çalışmalarımı sürdürüyorum.